You are here

Raksti

Tue, 08/09/2011 - 13:20

» Read more Raksti
Thu, 03/08/2007 - 20:07

It's hot. I pass out in the sun on the balcony of my room on the fourth floor. The magic combination of wind, sun and sand in just the right amounts makes me lazy, sleepy and totally satisfied with it. Don't wanna do anything else, just lay in the sun, nod my head and reply any disturbance of my peace with: “Yes. Five minutes. Of course. I'll call you. Yes. Sure. No problem.” Nevertheless it's Eighth of March, the International Women's Day. United Nations call it “Ending Impunity”, everyone here in Hurghada (and most of former USSR) calls it just an excuse to party one more time.

» Read more Hurghada
Wed, 03/07/2007 - 00:29

Hurghada greets me with a pleasantly calm day – which, by local standards means abundant sunshine with temperatures of 22-28 degrees Celsius and blazing winds that within their force try and fail to diminsh the effect of sun and hot sand. Forecasts predict a steady 30 degree temperature without clouds in this magnificient city where, according to Virtual Tourist, rain hasn't fallen since 1996.

» Read more Hurghada
Tue, 03/06/2007 - 13:40

- You need the Bedouin toothbrush, those sticks they use to clean teeth shiny white, - says my female dentist while checking out my chickentrap.
- Where do I get those? Do you have them? - I start to get curious, since fascinating traditional medicine sometimes surpasses the achievements of modern science.

» Read more Hurghada
Tue, 02/27/2007 - 14:17

Kādu nakti 2005. gada vasaras nogalē nevarēju aizmigt. Izmēģināju dažādas pozas, tomēr turpināju vāļāties pa gultu tādā kā pusnemaņā mēģinot sevi piespiest gulēt. Kamēr fiziskais ķermenis cīnījās ar bezmiegu, prāts klejoja pa apziņas labirintiem, ik pa brīdim atrodot jaunas un jaunas domas. Dažas no tām bija tik uzmācīgas, ka neļāvās aizmirsties, līdz tās nebiju pierakstījis. Vai arī Tev tā ir bijis? Esi kādreiz pa miegam sadomājusi dažnedažādas muļķības – citu smieklīgu, citu interesantu, citu savdabīgi stulbu un citu vispār nezini, kur likt?

» Read more Raksti
Tue, 02/27/2007 - 13:56

"Kad pasaule kļūst traka, trakie pārtop par profesionāļiem un ekspertiem" Neviens nerakstīja kā Hanters, bet daudzi neveiksmīgi mēģināja viņu imitēt pēc viņa paša ieteiktajām metodēm: „Man negribas neviena priekšā aizstāvēt narkotikas, alkoholu, vardarbību vai vājprātu – bet man tas viss vienmēr ir palīdzējis.”

» Read more Raksti
Fri, 02/09/2007 - 21:01

Roma izšķirsta darba piedāvājumu lappuses avīzē, uzpīpē un saka:
- Labi, tagad man jāiet ievērtēt šo darba piedāvājumu.
Es izmantoju izdevību aizbēgt internetā un rezervēt biļetes mājupbraucienam. Diennakts lidojums ar divu stundu pauzi naktī ellīgi karstā Singapūras lidostā, kuras smēķētavas telpā pat darbojas speciāli vēsa ūdens izsmidzinātāji kafejnīcu saulessargu formā – un tas notiek zem atklātas debess! Un tam sekojošu pārcelšanos no vienas Londonas lidostas uz otru un nu jau šķietami īsu divstundīgo lidojumu atpakaļ uz Rīgu. Un pēc tam...

» Read more Quickie
Thu, 02/08/2007 - 21:01

Atkal un atkal atgriežos pie domas, ko jau izlēmu vakar, principā pat pirmajās 24 stundās, kopš ierados Pērtā – jātinas. Te var palikt.
Atnāk krācošais doktors vjetnamietis Hoa no Adelaides un saka, ka ir okei, ka istabā pīpē, ja tik dūmus pūš ārā pa logu. Paša tētis ir armijnieks un neļauj. Šis aiziet dušā un vēlāk velk uz klubiņu. Starp citu, viņš pirms gada apceļojis Eiropu un secinājis, ka Igaunijā ir reāli karstas meičas: “Well, we have something going on here...”. Pēc tam viņš nonācis Latvijā un vispār neesot varējis parunāt, jo sapratis, ka nu viņš ir paradīzē.

» Read more Quickie
Wed, 02/07/2007 - 21:01

- Bongiorno! - mani uzrunā platsmaidīgs actiņš, ar šo frāzi vien atklājot, kāpēc viņš drusku agrāk šovakar ēdnīcā sēdēja pie pretējās sienas un ik pa brīdim savādi lūrēja.
- Can't sleep either, eh? - es attraucu un kāpju zemāk savās oranžajās čībās, peldšortos, ādas jakā un cepurē, kuru no Austrālijas atļauts legāli izvest, taču atpakaļ – vairs ne.

» Read more Quickie
Tue, 02/06/2007 - 21:01

- This is my picture. I'm stoned here. This is another picture. I think I'm stoned here as well, - smejas Roma. - And when I fuck that Asian, she is screaming like that all the time: “I-i-i-i!” And her pussy is shaped like this _.

» Read more Quickie
Mon, 02/05/2007 - 21:01

Visas sievietes ir stulbas. Ja viņas mēra pēc vīriešiem paredzētas mērauklas. Tāpat kā vīrieši ir pilnīgi idioti sievietēm domātā vērtību skalā.

» Read more Quickie
Mon, 02/05/2007 - 03:18

Special exhibition ANZACs in France, 1916 is where I experience large scale multimedia sound and light show in ANZAC Hall: Striking by night – Lancaster “G for George”, followed by Sydney under attack – the Japanese midget submarine attack in 1942 and Our first naval victory: the destruction of the German raider SMS Emden by HMAS Sydney in 1914. Well that's a bunch of big lettered words in a sentence!

» Read more Quickie