You are here

Vēstules Odetai

Wed, 09/06/2006 - 18:07

Neprecēto dzīves izskatās pēc nepārtrauktiem svētkiem džakuzi vannās kopā ar kailām supermodelēm Sākas Mendelsona kāzu maršs, smaidošie viesi pieceļas, pavērsušies pret arku, caur kuru līgavas tēvs ved savu krāšņi baltā mākoņkleitā ietērpto meitu ceļā uz altāri, kur mācītājs ļaus abām mīlošajām sirdīm savienoties, līdz nāve tās šķirs. Sapnis vasaras naktī?

» Read more Vēstules Odetai
Fri, 08/25/2006 - 10:29

Aizvest vakariņās, uz kino, klubā uzsaukt dzērienu, laiku pa laikam pasniegt ziedus, kaut vai vienkārši uzsmaidīt, un pateikt tos maģiskos piecus vārdus Pēc kādiem kritērijiem mēs izvēlamies partneri? Kādas prasības uzstādām tam otram cilvēkam, pirms ļaujam viņam sev pietuvoties tādā attālumā, lai ļautu viņam sevi uzrunāt? Tam otram parasti jābūt lieliski nospodrinātam eksemplāram no augstākajiem sapņu prinču un princešu plauktiem, fantastiski uzmanīgai un vienreizēji neatkārtojamai būtnei. Un nereti šķiet, ka izredzes kam tādam uzdurties ikdienā, uz ielas, ir tādas pašas, kā satikt spāniski runājošu kaķi – ārkārtīgi niecīgas. Vai tiešām tā arī ir?

» Read more Vēstules Odetai
Sat, 08/12/2006 - 18:05

Sieviete dabū tādu vīrieti, kādu var un pēc tam mēģina uztaisīt par tādu, kā patiesībā gribējusi Trīs patiesi smieklīgas un vienu samērā nīkulīgu sezonu piedzīvojušajā BBC seriālā Coupling kādā no epizodēm trīs draudzenes apspriež vienas jauno puisi. Pie drauga tikusī meitene – Sallija – šķendējas, ka viņam, principā praktiski perfektam vīrietim, tomēr piemīt viena ārkārtīgi negatīva īpašība – proti, Sallija viņam nepārtraukti pārmet lietas, ko viņš dara nepareizi. Draudzenes ir neizpratnē: vai tik tā patiesībā nav pašas Sallijas radīta problēma?

» Read more Vēstules Odetai
Thu, 08/03/2006 - 12:11

Viņi mani var dabūt, taču tikai pēc tam, kad es esmu dabūjusi, ko es gribu Cik lieliski būt sievietei šajā pasaulē! Tev pieder visi pasaules vīrieši. Katru dienu kopš 11 gadu vecuma katrs vīrietis, ko Tu satiec, Tev piedāvā seksu. Katras atvērtās durvis, katrs laba vēlējums, katrs piedāvājums palīdzēt, katrs vīrieša smaids ir vāji slēpts intīmo attiecību piedāvājums. Ikviens vīrietis grib ar Tevi pārgulēt, un atkarībā no iekāres līmeņa ir gatavs darīt visu. Nu labi, ja ne visu, tad gana daudz.

» Read more Vēstules Odetai
Sun, 07/30/2006 - 11:16

Šķiet, visu izšķirtu viens vienīgs sev iekšēji pateikts „Jā" vai „Nē", taču es nezinu, kas notiks pēc šīs izvēles Piektdienas nakts noslēgumā mūsu kompānija pārrodas mājās, cik nu par tādām var dēvēt sešistabu komunālo dzīvokli, kurā tolaik mitinos kopā ar vēl vairākiem cilvēkiem. Kopā ar mums ir meitene, ar kuru man savulaik bija sakars – gana īslaicīgs, lai iespiestos atmiņā kā līdz galam neizpētīta iespēja, un gana sen, lai būtu patīkami piemirsies.

» Read more Vēstules Odetai
Thu, 07/13/2006 - 19:55

Vecas dziesmas jaunās skaņās. Un kurā brīdī tu teici, ka gadu starpībai nav nozīmes? Esmu pie viņas mājās. Pirmo reizi. Dzīvoklītis ir mazs, taču lai kāds arī tas būtu, tas noteikti būtu mazāks par manu jauneklīgo iekāri pēc viņas viegli stūrainā, tomēr tik ļoti sievišķīgi iekārojamā auguma ar iespaidīgi pilnīgajām krūtīm uzbudināti izslietiem galiņiem... Uh, es pat tīksmi noskurinos, jo, kamēr manā iztēlē jau kaislē lokās uz gultas, realitātē viņa uz tās vēl tikai klāj palagu un segas.

» Read more Vēstules Odetai
Thu, 07/06/2006 - 11:06

Četras prasības, kādām jāatbilst ideālam partnerim. Iepazīšanās sludinājums. – Kas ir ideāla sieviete? – Es varu tev nosaukt četras precīzas prasības, kādām jāatbilst ideālam partnerim. – Nu, nu, attiecību ekspert, pārsteidz mani. – Nomedīt sievieti, kas atbilstu visām četrām prasībām ir grūtāk kā atrast Svēto Grālu! Ja viņa izpilda tikai trīs vai divas no tām, tā ir tikai daļēja uzvara. Turklāt ievēro – labs nāk ar gaidīšanu! Tāpēc atceries, ka attiecības ir smags un grūts darbs, kur nevajag padoties pie pirmajām grūtībām... – Beidz ar liriku! Kāda ir pirmā prasība? – Fiziskā pievilcība. Tev viņa jāiekāro. – Tieši šis kritērijs ir pats svarīgākais?

» Read more Vēstules Odetai
Wed, 06/28/2006 - 22:27

Veca mīlestība nerūs, ja to laiku pa laikam lieto. Šķērsojot ielu pāri tramvaja sliedēm, krustojuma otrā pusē ar acs kaktiņu pamanu kādu tumšmatainu būtni ar ārkārtīgi sen manītiem, atpazīstamiem vaibstiem. Viņa samiedz acis kā stiprā saulē un piešķiebj galvu, atpazīstot mani.

» Read more Vēstules Odetai
Mon, 06/26/2006 - 04:55

Un vispār man nepatīk viss, kas ir obligāts un piespiedu kārtā. Tā vietā, lai vienkārši ritētu un notiktu, šogad pavasaris sācies īpaši savdabīgi, visus trīs mēnešus iztērējot tam, lai ik nedēļu mudinātu sākt ar frāzi: „Nu tad laikam beidzot tas pavasaris šogad vienreiz ir sācies!" Pat meteorologi brīžiem kasa pakausi un sniedz detalizētākus ziņojumus medijiem, skaidrojot dažādu pavasara laika apstākļu elementu fenomenus. Mani pavasara noslēgums ir aplipinājis ar iesnām un izskatās, ka nedēļas nogali pavadīšu mājās, visticamāk, ievērtējot kvalitatīvu kino, kas „obligāti jānoskatās". – Kā tas var būt – „obligāti jānoskatās"? – vaicā meitene.

» Read more Vēstules Odetai
Sun, 06/18/2006 - 11:37

Kāpēc cilvēki attiecībās mīl uzkundzēties? Un kāpēc viņu partneri pakļaujas? Palīdzēsi pārvākties? Pie tevis? Kāds mans paziņa Latvijas draudzīgākajā interneta portālā, kas nodarbojas ar iepazīšanās procesa elektronizēšanu un monopolizēšanu, iepazīstas ar kādu jauku un mīļu būtni. Puisi sauksim par Andri, bet meiteni – par Moniku.

» Read more Vēstules Odetai
Fri, 06/16/2006 - 23:58

Kurā gultā noslēgsies šī diena ikvienam konkrētās horoskopu zīmes īpašniekam uz šīs planētas? Kad esam apgūlušies blakus gultā, viņa paņem no plaukta grāmatiņu plānos vākos un atšķir to iepriekš zināmā un acīmredzami vairākas reizes pārlasītā vietā: – Starp Zivīm un Jaunavu daudzos gadījumos var nodibināties draudzība, taču dziļākas jūtas nesīs tikai nelaimi... – un meitene pagriežas pret mani. – Tā raksta horoskopos. Draudzība mums jau ir, vai vajag vairāk?

» Read more Vēstules Odetai
Sun, 06/11/2006 - 20:02

Mans lielākais pārsteigums vai atklāsme seksā. Mans lielākais pārsteigums un atklāsme seksa laikā ir sieviete. Sieviešu apburošā uzvedība un negaidītie domas līkloāi pārsteidz ik reizi no jauna, pat tad, kad esi pārliecināts, ka visi nepieciešamie sagatavošanās darbi ir veikti pēc augstākajiem kvalitātes standartiem. Dažkārt tu esi ārkārtīgi pārsteigts par to, cik patiesībā tava mīļotā draudzene tomēr dvēselē ir dziļi samaitāta – un cik ļoti tev tas patīk!

» Read more Vēstules Odetai