You are here

Vēstules Ritai

Sun, 08/13/2006 - 14:51

Savā pēdējā vēstulē JĀNIS PINKULIS stāsta Ritai Lasmanei, ka nekad neļaus caurdurt vai graizīt savu locekli Čau, Rita! Hmm, izklausās, ka Tev bijuši lieliski Līgo svētki. Es arī tos svinēju diezgan plašā kompānijā, taču par svinga pasākumu mana vārda svinības nepārvērtās. Diemžēl. Paldies par Taviem plašajiem komentāriem par manu iepriekšējo vēstuli, taču man šķiet, ka Tu tomēr pārāk aizrāvies un par daudz izņirgājies par mani. Rita, tu izņem manus vārdus no konteksta un tad ņemies tos apspēlēt, taisot no manis idiotu pēc savas gaumes - tā ir tāda sieviešu iemīļota nodarbe attiecībā uz vīriešiem. Tu taču lieliski zini, kāda ir mana attieksme pret S&M, jo esmu par to rakstījis, tāpat arī neesmu jau nemaz tāds kretīns, lai skrāpēšanas vai košanas gadījumā pārtrauktu seksu, kā to pieļauj Tu, Rita. S&M rotaļas - saģērbšanās, pletnes, sāpju nodarīšana - mani vienkārši nesaista kā ideja, bet pāris elementu (košana, skrāpēšana, uzsišana meitenei par dibenu un vēl kāds pāris paņēmienu) klātbūtne seksā nav nekas šausmīgs. Es varu iedomāties, ka pēršanās pirtī un pēc tam sekojošs sekss sagādā līdzīgas izjūtas, kā S&M rotaļas, taču tā otra nodarbe man nav pieņemama ideoloģiski.

» Read more Vēstules Ritai
Sun, 08/13/2006 - 14:50

Rita Lasmane saņem no JĀŅA PINKUĻA atvainošanos par kaitinošo jautājumu Sveiciens! Pievienojos Tavai sajūsmai, Rita - arī es esmu priecīgs, ka dienas kļūst garākas, laika apstākļi arvien labāki (kaut gan tie prot sagādāt vilšanos dažos mirkļos) un meitenes izvēlas arvien niecīgākus apģērba gabalus. Es gan, Rita, brīnītos, ja es "būtu no tiem radījumiem", kas seksīgi un izaicinoši ģērbtu sievieti vērtētu kā "amorāli būtni", kas "burtiski uzprasās uz izvarošanu". Tu tiešām par mani tā domā? He, he, es nekad neesmu bijis no tiem, kas cenšas piespiest meiteni seksam un jau iepriekšējās vēstulēs norādīju, ka pielaušana nav mana spēle. Un arī manis aprakstītie dažādie piedzīvojumi par to neliecina, taču kā Tu pareizi norādīji - katrs jau izlasa to, ko grib izlasīt. Un brutāls vīrietis seksā nenozīmē, ka viņš ir tieši tāds pats arī visās sfērās attiecībā uz lēdijām. Dozētās devās spēks, agresija, brutalitāte, rupjība - sauc to, kā vēlies - var būt ļoti uzbudinošs elements. Tu taču neapgalvo, ka seksa laikā neesi izjutusi vai pati darījuši šādas lietas: viegla košana, uzsišana pa dibenu, asākas kustības, dominēšana?

» Read more Vēstules Ritai
Sun, 08/13/2006 - 14:48

Jānis Pinkulis stāsta Ritai Lasmanei par vīriešu bailēm no sievietēm Silti sveicieni, Rita! "I can't live with you But I can't live without you..." Tieši par šiem leģendārās rokgrupas "Queen" dziesmas "I Can't Live With You" vārdiem iedomājos, kad izlasīju Tavu vēstuli - grūti ar jums, lēdijām, taču bez jums ir vēl grūtāk. Jāatzīstas gan, ka Tava atklāsme par sievietēm, kuras ir pārliecinātas, ka zina, kā jādzīvo un jādomā vīriešiem, mani tomēr mazliet šokēja. It kā jau es to savā prātā apzinājos, tomēr kad šī doma tiek skaidri uzrakstīta, turklāt to dara tāda respektējama sieviete, kā Tu, Rita, tad tā tomēr šķiet šaušalīga. Es pats nekad neesmu varējis saprast, kāpēc viņai būtu jāpārtaisa viņš, vai arī viņam jāpārveido viņa pēc sava prāta.

» Read more Vēstules Ritai
Sun, 08/13/2006 - 14:46

Čau, Rita! Saule un mēness. Diena un nakts. Uguns un ūdens. Karstums un aukstums. Sieviete un vīrietis. Rita un Jānis. Pirms vēl biju izlasījis Tavu vēstuli, man jau paspēja pienākt divi pilnīgi pretrunīgi viedokļi par to. Sākumā piezvanīja kāds draugs un sāka stāstīt, kādu Tu, Rita, sviestu esi sarakstījusi, izņirgājusies par mani un atkal sludinājusi sieviešu varenību, bet pēc tam uzreiz pieteicās viena meitene, kura teica, ka Tava vēstule esot lieliska, tajā atrasti pareizie vārdi, izteiktas pareizās domas un tādā veidā dots pamatīgs trieciens man. Interesanti, vai ne? Tomēr ļoti savdabīgu vēstuli Tu man esi atsūtījusi, Rita. Lasot to, atkal biju spiests secināt faktu, par kuru jau reiz rakstīju un par kuru it kā jau vienojāmies.

» Read more Vēstules Ritai
Sun, 08/13/2006 - 14:45

Jānis Pinkulis raksta, ka kultūru seksā der arī mazliet ignorēt Čau! Paldies, Rita, par Tavas vēstules beigās atstāto novēlējumu - tas piepildījās, vēl pirms Tu to biji uzrakstījusi, jo 2006. gada pavasaris manā dzīvē ienāca tiešām strauji un ar milzīgu pārsteigumu. Bet par to, kādos veidos tas izpaudās, gan kādu citu reizi, kad šim piedzīvojumam būs noilguma termiņš. Savā vēstulē, Rita, Tu cilvēkus, kas izvairās no rutīnas attiecībās, regulāri mainot partnerus, iedalīji divās grupās - tie, kam vāji attīstīta seksuālā fantāzija, un tie, kas izvēlos neīstos savas uzmanības objektus.

» Read more Vēstules Ritai
Sun, 08/13/2006 - 14:43

Jānis Pinkulis raksta Ritai Lasmanei, ka attiecību uzturēšanā grēko gan vīrieši, gan sievietes Mīļš apskāviens arī Tev, Rita! Uh, kādu garu un, galvenais, atklātu vēstuli Tu man pagājušajā nedēļā atrakstīji! Sevišķi man patika Tevis piedāvātais sievietes dzīves apraksts, kurā man pašam vajadzēja iejusties. Es gan gribētu piebilst, ka mūsdienās sievietēm nav obligāti tikai "jāsēž un jāgaida", kad viņas uzrunās, jo esmu pārliecināts, ka daudzi vīrieši cer un pat sapņo, lai lēdijas pašas vairāk izrādītu iniciatīvu attiecību uzsākšanā un turpināšanā. Neuzskatu arī, ka tikai sievietēm šī dzīve ir grūta un sarežģīta, bet vīrieši var staigāt apkārt un ne par ko neuztraukties. Domā, ka mēs, džeki, neilgojamies, piemēram, pēc Tevis pieminētās izpratnes un sapratnes? Protams, ka skumstam (kaut gan vairums to nekad neatzīs)! Bet tā vietā sievietes cenšas kontrolēt situāciju ar spēcīgu metodi - seksu. Jo lieliski zina, ka esam seksa vergi un izmanto to savā labā, pakļaujot mūs visdažādākajiem pārbaudījumiem un mocībām. Visticamāk, es ātri vien nojuktu prātā, ja kādu dienu pamostos sievietes ādā un būtu spiests mācīties dzīvot praktiski no jauna (pirmās pāris nedēļas gan varētu būt ļoti aizraujošas), taču domāju, ka arī sievietēm nebūtu viegli iejusties vīriešu pasaulē un viņas ātri vien gribētu atpakaļ, kur daudz kas notiek pēc pašu diktētajiem noteikumiem.

» Read more Vēstules Ritai
Sun, 08/13/2006 - 14:41

Jānis Pinkulis stāsta Ritai Lasmanei par savu BRĪVPRĀTĪGO GAVĒNI SEKSĀ un noslēdz tēmu par svinga klubiem Čau, Rita! Paldies par izsmeļošo atbildi uz manu iepriekšējo vēstuli un ļauj izteikt komplimentu par tai pievienoto fotogrāfiju - tajā Tu, Rita, izskaties tiešām ļoti labi. Taču pirms ķerties pie dažādu tēmu apspriešanas, es gribēju pateikt tikai vienu lietu - man vienalga, vai Tu tici visiem maniem stāstiem un piedzīvojumiem, taču nesaki, ka es meloju. Nav vajadzības apsūdzēt mani tajās lietās, ko neesmu darījis. Tavā vēstulē mani uzjautrināja vārdi, kurus Tu biji rakstījusi ar lieliem burtiem. Atkārtošu tos - TĀPĒC, KA SIEVIETES BAIDĀS ZAUDĒT KONTROLI PĀR SITUĀCIJU, VIŅAS IZLIEKAS, KA SEKSS VIŅAS NEINTERESĒ. Es lielos burtus neizmantošu, taču uzskatu, ka šis arguments netur nekādu kritiku, jo tāda uzvedība ir viegli vājprātīga un negodīga attiecībā uz vīriešiem.

» Read more Vēstules Ritai
Sun, 08/13/2006 - 14:39

Jānis Pinkulis atklāj Ritai Lasmanei, kāpēc SVINGA KLUBI izraisījuši viņā tādu interesi Es sveicināta, čūska! Nolēmu savu vēstuli sākt ar apzīmējumu, ko piemēroji pati sev, sakot, ka tev ir "čūskas daba". Jā, katrā no mums sēž iekšā kāds zvērs vai kāda spēcīgi izteikta dzīvniekam īpašība, kura mūs dažreiz glābj, taču citreiz sagādā nevajadzīgas problēmas un ciešanas. Starp citu, vai Tu, Rita, jūti, kā pašā un apkārtējos līdz ar pavasara tuvošanos mostas dzīvnieciskie pārošanās instinkti? Gaiss kļūst arvien elektrizētāks un gan sieviešu, gan vīriešu uzvedība ir arvien neadekvātāka. Tas ir pavasara saules un gaisa maģiskais spēks. Uz to arī norakstīšu Tavas apsūdzības manā virzienā, ka meloju un stāstu blēņas par visiem saviem, kā raksti, "sekspiedzīvojumiem". Uzsvēršu - vismaz no manas puses viss šajā lappusē kādreiz uzrakstītais ir patiesība. Saki, ka es Tavu sarkasmu un "lielāko mūsu saraksti lasošo daiļā dzimumu pārstāvju aizvainojumu" izpelnījos ar saviem vārdiem, kurus Tu citēji savā iepriekšējā vēstulē? Man vienmēr ir interesējis, kāpēc daudzas sievietes izliekas, ka sekss viņām nemaz nepatīk un attiecīgi arī uzvedas, kaut gan pašu rīcībā, skatienā, teiktajā ir vairākas pazīmes, kas liecina pretējo.

» Read more Vēstules Ritai
Sun, 08/13/2006 - 14:37

Jānis Pinkulis savā vēstulē Ritai Lasmanei stāsta, kā viņam nācies atteikt sievietēm seksu Labrīt! Jā, šķiet, Rita, savu vēstuli man esi rakstījusi sliktā garastāvoklī (to laikam ietekmē pavasara kavēšanās, bet varbūt arī kas cits), jo atkal manā virzienā tiek veltīti pārmetumi, kurus neesmu pelnījis. Es jau varētu mesties ar izgrieztu krūti pretī Tevis raidītajām bultām, taču tas, kā jau pierādījies, ir pilnīgi neproduktīvi un tad galīgi nepietiks vietas pārdomām par vīriešu striptīzu, kuras vēl esmu Tev parādā, un stāstiem par sievietēm, kurām man nācies atteikt. Paliksim katrs pie savām domām par to, kāds nejēga es patiesībā esmu. Mani vienīgi pārsteidz, ka katru stāstu iz manas dzīves Tu, Rita, uztver kā dižošanos - tie ir tikai daži piemēri, lai palīdzētu Tev un mūsu lasītājiem labāk izprast situāciju un... Nu re, atkal aizrāvos ar aizstāvēšanos! Labi, turpinot iepriekšējās vēstulēs aizsākto tēmu par striptīzu, man gribējās padalīties pārdomās arī par vīriešu striptīzu. Pirmkārt, visu cieņu džekiem, kas ar to pelna naudu vai nodarbojas vienkārši izklaides pēc, jo, manā pārliecībā, vīriešu striptīzs augstā līmenī tomēr ir smags darbs.

» Read more Vēstules Ritai
Sun, 08/13/2006 - 14:36

Jānis Pinkulis atklāj Ritai Lasmanei, ka vēlas savā dzīvoklī ierīkot stieni striptīza dejošanai Labdien, labdien! Neuztraucies, Rita - pēc Tavas iepriekšējās vēstules ievada izlasīšana es neapvainojos un nemaz nedomāju to darīt, jo Tu esi pirmā sieviete, kas izsaka aizdomas, ka es varētu nebūt brīvi domājošs ar seksu saistītos jautājumos. Apsveicu, vismaz vienā jomā tu esi pirmā manā dzīvē! Iespējams, daļēji Tev ir arī taisnība - es tiešām netiecos pēc lielas dažādības tieši jaunu seksa metožu izmantošanā, taču līdz šim neesmu arī saņēmis pārmetumus, ka esmu pārāk konservatīvs. Redzi, manas izvirtības līmenis lielākajai daļai sieviešu šķiet pietiekami augsts, lai viņas kopā ar mani varētu realizēt un apmierināt arī savas neķītrās vēlmes, savukārt seksā neko tādu, kas man šķistu nepieņemams, vēl neviena sieviete man nav lūgusi. Tev taisnība, ir vairākas lietas, uz kurām koncentrējos (te Tu, Rita, gan mazliet kļūdījies, jo divas meitenes manā gultā nekad nav bijusi viena no tām) un ko esmu gatavs darīt vēl un vēl - laikam jau tādēļ, ka man ļoti patīk tas, ko līdz šim esmu iemācījies un tagad cenšos sevi pilnveidot šajos elementos arvien vairāk un vairāk. Bet Tavu vārdu patiesumu es neapšaubu - ja vēlies atklāt savu partneri jaunās dimensijās un baudīt kvalitatīvu seksu, tad jābūt gatavam vismaz mazliet panākt pretī arī otras puses vēlmju realizēšanā.

» Read more Vēstules Ritai
Sun, 08/13/2006 - 14:34

Jānis Pinkulis grib uzzināt Ritas Lasmanes domas par striptīzu Čau, Rita! Kā Tev aizritēja Valentīna diena? Vai saņēmi daudz ziedu, bučiņu un dažādu lietu sirds formā no sava mīļotā vīrieša? Ceru, ka Tev tā bija jauka diena ar daudz pozitīvām emocijām. Es Valentīna dienu gan neuztveru kā kaut ko īpašu. Kāpēc katru gadu jābūt vienai konkrētai dienai, kurā cilvēkiem jāapliecina savas jūtas pret otro pusīti? Man šķiet, ka Valentīna diena ir tikai tāds mārketinga triks. Savu mīlestību (patikšanu, pieķeršanos, kaisli utt.) taču iespējams apliecināt katru dienu, izdarot vai pasakot kaut ko mīļu! Kaut gan no otras puses...

» Read more Vēstules Ritai
Sun, 08/13/2006 - 14:32

Čau, Rita, mana dārgā vēstuļu draudzene! Paldies par kārtējo saistošo lasāmvielu un padomu par asinsvadu izmēru nozīmi. Lūkoties pēc meitenēm turpmāk būs jāiet uz trenažieru zālēm... Bet man prieks, ka esam tikuši skaidrībā par dažiem mītiem seksā, kuru gan noteikti ir krietni vairāk un daži cilvēki uz tiem balsta pat savu seksuālo uztveri. Starp citu, pēc tam, kad biju Tev jau nosūtījis iepriekšējo vēstuli, man atgādināja par vēl kādu ļoti populāru mītu vīriešu vidū - vairums džeku ir pārliecināti, ka visas sievietes ir biseksuālas. Redzi, viena no izplatītākajām vīriešu seksuālajām fantāzijām ir viņš un vēl divas sievietes, kas pievērš uzmanību ne tikai viņam, bet aktīvi mielojas arī viena ar otru. Tā taču būtu ļoti skaista aina, vai ne?

» Read more Vēstules Ritai