You are here

Quickie

Fri, 02/09/2007 - 21:01

Roma izšķirsta darba piedāvājumu lappuses avīzē, uzpīpē un saka:
- Labi, tagad man jāiet ievērtēt šo darba piedāvājumu.
Es izmantoju izdevību aizbēgt internetā un rezervēt biļetes mājupbraucienam. Diennakts lidojums ar divu stundu pauzi naktī ellīgi karstā Singapūras lidostā, kuras smēķētavas telpā pat darbojas speciāli vēsa ūdens izsmidzinātāji kafejnīcu saulessargu formā – un tas notiek zem atklātas debess! Un tam sekojošu pārcelšanos no vienas Londonas lidostas uz otru un nu jau šķietami īsu divstundīgo lidojumu atpakaļ uz Rīgu. Un pēc tam...

» Read more Quickie
Thu, 02/08/2007 - 21:01

Atkal un atkal atgriežos pie domas, ko jau izlēmu vakar, principā pat pirmajās 24 stundās, kopš ierados Pērtā – jātinas. Te var palikt.
Atnāk krācošais doktors vjetnamietis Hoa no Adelaides un saka, ka ir okei, ka istabā pīpē, ja tik dūmus pūš ārā pa logu. Paša tētis ir armijnieks un neļauj. Šis aiziet dušā un vēlāk velk uz klubiņu. Starp citu, viņš pirms gada apceļojis Eiropu un secinājis, ka Igaunijā ir reāli karstas meičas: “Well, we have something going on here...”. Pēc tam viņš nonācis Latvijā un vispār neesot varējis parunāt, jo sapratis, ka nu viņš ir paradīzē.

» Read more Quickie
Wed, 02/07/2007 - 21:01

- Bongiorno! - mani uzrunā platsmaidīgs actiņš, ar šo frāzi vien atklājot, kāpēc viņš drusku agrāk šovakar ēdnīcā sēdēja pie pretējās sienas un ik pa brīdim savādi lūrēja.
- Can't sleep either, eh? - es attraucu un kāpju zemāk savās oranžajās čībās, peldšortos, ādas jakā un cepurē, kuru no Austrālijas atļauts legāli izvest, taču atpakaļ – vairs ne.

» Read more Quickie
Tue, 02/06/2007 - 21:01

- This is my picture. I'm stoned here. This is another picture. I think I'm stoned here as well, - smejas Roma. - And when I fuck that Asian, she is screaming like that all the time: “I-i-i-i!” And her pussy is shaped like this _.

» Read more Quickie
Mon, 02/05/2007 - 21:01

Visas sievietes ir stulbas. Ja viņas mēra pēc vīriešiem paredzētas mērauklas. Tāpat kā vīrieši ir pilnīgi idioti sievietēm domātā vērtību skalā.

» Read more Quickie
Mon, 02/05/2007 - 03:18

Special exhibition ANZACs in France, 1916 is where I experience large scale multimedia sound and light show in ANZAC Hall: Striking by night – Lancaster “G for George”, followed by Sydney under attack – the Japanese midget submarine attack in 1942 and Our first naval victory: the destruction of the German raider SMS Emden by HMAS Sydney in 1914. Well that's a bunch of big lettered words in a sentence!

» Read more Quickie
Sun, 02/04/2007 - 17:03

Ceturtdiena. Istabiņā ievācas Edvyn no Holandes. Vakarā viņš sacienā ar divām zaļajām bundžām Victoria Bitter. Noskatāmies Ice Age 2, no kura vajag cerēt, ka neredzēs vispār neko prātīgu, tad nesanāks vilties. Multenes jau kādu labu brīdi nezina, kurp tālāk evolucionēt saturiski, tāpēc attīsta vizuālo. Velk uz 3D animācijas rīmeiku kaut kādai klasikai – filmai, grāmatai, vai grafiskajai novelei.

» Read more Quickie
Sat, 02/03/2007 - 20:59

Otrdiena. Naktsvakariņas ap 1.00 kaut kur pēc Sidnejas, brokastis 9.00 kaut kur pirms Lennox Head, vēl pusstundas braucienu vēlāk 10.00 Lennox Head YHA ar bezmaksas 10 minūšu masāžām ceturtdienās un 3*25+10=75 AUD uz trim dienām, jo tad ir atlaide. 25 AUD maksā viena nakts, ja ņem uzreiz trīs – un 10 AUD jāatstāj kā ķīlas nauda, ja gadījumā pazaudē atslēgu vai sastrādā kādas citas glupības desmit dolāru vērtībā.

» Read more Quickie
Fri, 02/02/2007 - 20:33

Pirmdiena, 23.oktobris: Aidā uz centru, megapastaiga līdz Charles Street, pa ceļam apmeklējot Shell tualeti un bērnudārza parkā izsmēķējot cigareti. Pēc no Google Maps izdrukātās kartes meklēju Charles 15/16 – protams, tāda nav – ir tikai Charles Street 14, tad 17, vai kaut kas tāds. Mašīnā sēdošs vīrs, kas gaida dēlu atgriežamies no skolas, pamāca, ka šis Sidnejas rajons saucas Glebe, nevis East Redfern. Tas nozīmē, ka jāgriežas atpakaļ un gandrīz tikpat tālu, kā nācu šurp, jāsoļo atpakaļ, tikai drusku citā virzienā.

» Read more Quickie
Wed, 01/24/2007 - 22:51

There are two preferable ways to deal with a situation or complete an assignment: the best way and the better way. On Friday I had one of those better ways to spend my time. After checking into “Wood Duck” I spend the day buying food for the weekend (strawberry milk), eating out (at “McD's”), avoiding sudden burst of rain (hiding in a street cafe), showering (hostel bath is broken), reading (and laying on top bunk bed all alone in a four-share, because all of my room-mates are in the streets).

» Read more Quickie
Fri, 01/19/2007 - 11:29

Trust is buried and bonfires burn without heat, you see smoke descend and trees break without sound – what has remained? My next day in Sydney dawns with deeper understanding. Still, the city fails on every level of providing any of those warm feelings you associate with the word “home”. I've spent my first day here exclusively in the internet – and haven't yet taken on my checkpoints in Sydney – of which I have plenty.

» Read more Quickie
Sun, 01/07/2007 - 12:21

Motives change, day to day, the fire increases and masks decay, still - the wait is over.
It takes me a week to prepare for going to Sydney, the first European colony in Australia. It takes me way, way longer than that to get ready to write about it. But since you're still here - let's see where it takes us.
The calendar informs me that it has been some time after this actually happened and now that I'm writing it. Even the DIX Episode 597 has been completed in the meantime. Nevertheless I have a strange eerie feeling of time being frozen for the whole period, because I must just close my eyelids - and I'm right back there...

» Read more Quickie